Związek Podhalan Oddział Łącko Związek Podhalan Oddział Łącko Związek Podhalan Oddział Łącko Związek Podhalan Oddział Łącko

Zawody narciarskie ZP w Nowym Targu 04 III 2007

W niedzielę 4 marca 2007 roku na stoku "Zadział" w Nowym Targu, odbyły się zorganizowane przez Oddział Nowy Targ XXV Zawody Narciarskie o Puchar Przechodni Związku Podhalan w dwóch konkurencjach: slalom gigant oraz bieg płaski.     Po Mszy Świętej, która odbyła się o godzinie 10 w hali namiotowej u podnóża stoku, nastąpiło oficjalne otwarcie imprezy. Do rywalizacji zagrzewała zawodników kapela góralska a dla wygłodniałych organizatorzy przygotowali kiełbaskę z rusztu oraz bigos. Zawodnicy występujący w stroju góralskim otrzymywali na mecie 3 sekundy bonifikaty.
Oddział Łącko w slalomie gigancie reprezentowali:
Prezes Wojtek Bogucki - 5-te miejsce w III kategorii wiekowej mężczyzn
Dorota Bogucka-Świeboda - 2-gie miejsce w III kategorii wiekowej kobiet
Beata Bogucka-Tomasik - 5-te miejsce w III kategorii wiekowej kobiet
Kasia Świeboda - 4 - te miejsce w I kategorii wiekowej
Alek Grela
    Drużynowo Oddział Łącko zajął 5-te miejsce.Puchar przechodni po raz czwarty z rzędu wywalczył Oddział Nowy Targ, który reprezentowało 32-óch zawodników.
    Cała impreza miała charakter dobrej zabawy na śniegu i świeżym powietru, zachęcamy naszych członków do udziału w przyszłorocznych zawodach.